Hakkımızda

HİKAYEMİZ

YAMANLAR HAKKINDA

Yamanlar Tarım Makineleri,1977 yılında Mehmet Yaman tarafından Afyon sandıklıda de kurulmuştur. Sektördeki yerini, ilk patpat diye tabir edilen su motoru ile çalışan ve Su sondajı sondaj makinası imalatı yapan Yamanlar . 2005 yılında Tarım makina imalatına başlamış olup patates dikim ve Söküm makineleri imalatına başlamıştır. Limited Şirket olan firmamız yaptığı yeni yatırımlarıyla birlikte bugün de özveriyle üretimine devam etmektedir.

 

Firmamızın öncelikli amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır ve bu doğrultuda müşterilerimizden aldığımız geribildirimler en önemli kılavuzumuzdur. Farklı bölgelerdeki farklı arazi koşulları, iklim şartları ve müşterilerimizden gelen yerel taleplere cevap vermeye çalışmak ve böylece müşterilerimize hem verimli hem de hesaplı çalışma koşulları yaratmak bizim önceliğimizdir.

    

Firmamız 44 yıllık tecrübesi, konusunda uzman personeli ile üretimin her aşamasında titizlik göstermektedir. Satış öncesi ve sonrasında da sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bu sayede sizlerle daha iyi iletişim kurabilmekte ve kurduğu direkt fabrika - müşteri ilişkisi sayesinde önerilerinizi ilk ağızdan dinleyebilmekte ve sorunlarınıza daha çabuk çözümler üretebilmektedir.

    

Fabrikamızda toprağın hazırlanması, ekim, çapalama, gübreleme ve hasat gibi tarımsal işlerde kullanılan Otomatik – Manual Patates Dikim Makineleri, Patates Hasat Makineleri, Gübreli – Gübresiz Ara Çapalar,Mısır Ara çapa Patates yükleme vinç gibi makineler imal etmekteyiz. İmal ettiğimiz ürünlerimizle, pazarlama birimimizin yanı sıra Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri ve yetkili bayilerimiz ile 44yıldır olduğu gibi siz değerli çiftçilerimizin güvenilir ortağı olmaya devam edeceğiz.

  • KALİTE
  • KARARLILIK
  • GÜVENLİ
  • UYGUN FİYAT

YAMANLAR TARIM MAKİNALARININ

MİSYONU NEDİR?

Yamanlar Tarım Makine Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak temel misyonumuz; etik ilkelerden kesinlikle ödün vermeden seçkin bir kadro ile teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve uluslararası hizmet anlayışı ile tarım sektöründe öncü olacak uygulamalar yapmaktır. Bugüne kadar yaptıklarımız ve yapacak olduklarımız ile fark yaratıp bu sektörde dünya markası olmaktır. Misyonumuz doğrultusunda sloganımız '' Sezonluk değil Ömürlük üretiyoruz'' dur.

VİZYONUMUZ

Vizyon ne hayal, ne de gerçekleşmeyecek bir düştür. Vizyon mevcut durumu çok iyi analiz edip, durumun farkında olarak, geleceği görmek ve ona göre hareket etmektir. Misyonumuzdan yola çıkarak vizyonumuz; Yamanlar Tarım Makineleri olarak yürüttüğümüz araştırmalar ve çalışmalar ile tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize en üst seviyede hızlı, güvenilir, mükemmel bir hizmet sunarak, firmamızı dünyada da onurla sunmaktır.

  • GÜVENLİEKSTRA GÜVENLİKLİ
  • ÇEVRE DOSTUZARARSIZ ÇEVRECİ
  • UZUN ÖMÜRLÜDAYANIKLI MALZEME
  • KALİTEHER KURUŞUNA DEĞECEK KALİTEDE YAPILAR
BİZİM

İSTATİSTİKLERİMİZ

Bugüne kadar neleri başardığımızın istatistiksel analizini ortaya çıkarıyoruz. Projelerimize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

3000+MUTLU ÇİFTÇİ
50+ARAŞTIRMA PROJESİ
3SEKTÖRDE İSTİHDAM
30+ÜRÜN GELİŞİMİ
AnasayfaHakkımızdaÜrünlerİletişim